אז החורף עושה סימנים שהוא ממשמש ובא, וכדאי כבר להתחיל להתארגן מבחינת לבוש והנעלה לקטנטנים, כדי שחלילה לא יתפוס אותנו הגשם הבא לא מוכנים.

אז איך כדאי להלביש את הקטנטנים שלנו בחורף? עדיף תמיד להחמיר, אבל לא להגזים, שכבה אחת נוספת לא תזיק, אבל גם לא לשים עליהם מליון שכבות כך שלא יוכלו לזוז בחופשיות. חשוב לזכור שהתינוקות שלנו מתפתחים מאוד כל הזמן ואם נלביש עליהם עומס של שכבות זה יקשה עליהם את התנועתיות, יגביל אותם ועלול לעכב את ההתפתחות.

בימי חורף קרים במקומות סגורים אפשר להלביש בשתי שכבות: גופיה, שכדאי גם להכניס לתוך המכנס כדי לא לחשוף את הבטן, וחולצת טרנינג מעל. כשיוצאים החוצה כדאי להוסיף גם מעיל עבה. בלילה מומלץ להלביש בשתי שכבות גם כן, גופיה או בגד גוף מכותנה ומעל חליפת פיג'מה. בגלל מחלות החורף כדאי תמיד לפתוח מעט חלון ולאוורר את החדר כשנמצאים במקומות סגורים לכן חשוב להקפיד על שכבת לבוש נוספת תמיד אך אל תעמיסו על הילד כמה שכבות ומעיל עבה מאוד וזכרו להוריד את המעיל כשאתם מגיעים למקום סגור ומחומם.

נעלי טרום הליכה לחורף

ואיך נגן על הרגליים?

נכון כולם אומרים שהכי כדאי ללכת יחפים היכן שניתן, אך כשלא ניתן ובעיקר לילדים אשר מתחילים ללכת בחורף, אין את הפריוויליגיה הזו, אז מה הדרך הטובה ביותר לעזור להליכה ולרגל להתפתח בצורה בריאה וגם לשמר על חום הרגל וחום הגוף?  נעלי טרום הליכה  הן אידיאליות לימי החורף הקרים, הן קצת יותר מגרביים, הן מחממות ולא מחליקים איתן. הן קשות להסרה לעומת גרביים (אנחנו בחורף הקודם  השארנו גרביים למזכרת בכל מקום אפשרי, בסופר, בקניון, משרדי ממשלה ואיפה לא?!), ניתן לנעול את הנעליים עם או בלי גרב (בימים קרים במיוחד מומלץ עם גרב) הן יפייפיות, הקטנטנים אוהבים אותן והחשוב ביותר הוא שאנחנו כאמהות יודעות שאנו עושות את הדבר הטוב ביותר בשבילהם. יש לשים לב כי נעלי טרום הליכה מיועדות להליכה בחורף על משטחים יבשים בלבד, סולית העור הרכה נרטבת במגע עם מים.

הכנסו עכשיו כדי לקנות לילדכם נעלי טרום הליכה יפות ואיכותיות של צעד קטן

 

אם אהבתם נשמח אם תשתפו בפייסבוק

autumn-275920_640